Home Aktualności Seminarium podsumowujące 3 edycję projektu ,, O finansach ... w bibliotece"

Seminarium podsumowujące 3 edycję projektu

,,O finansach ...  w bibliotece"

W dniach 4 - 5 listopada br. w Warszawie odbyło się seminarium podsumowujące 3 edycję projektu ,, O finansach ...  w bibliotece". Gośćmi seminarium byli eksperci i przedstawiciele organizacji zajmujących się edukacją ekonomiczną oraz Narodowego Banku Polskiego.

Bibliotekarze z gminy Radomyśl nad Sanem , po raz drugi mięli okazję do uczestnictwa w takim spotkaniu. Stało się ono okazją do wymiany doświadczeń pomiędzy pracownikami bibliotek z całej Polski , którzy zaangażowali się w edukację finansową swoich placówek. Należy nadmienić , iż z terenu województwa podkarpackiego do udziału w projekcie zakwalifikowało się 8 z 12 zgłoszonych bibliotek , wśród których 4 są bibliotekami kontynuującymi udział w poprzedniej , 2 edycji projektu , w tym biblioteki radomyskie.