Home Aktualności Bal Seniora 2016
Bal Seniora 2016 Drukuj Email

Niech żyje Bal,

bo to życie to bal jest nad bale ..."

Blisko 90 osób uczestniczyło w balu, jaki zorganizowało Gminne Centrum Kultury w Radomyślu nad Sanem z siedzibą w Chwałowicach  30 stycznia 2016 r. Wśród zaproszonych gości poza seniorami byli radni, sołtysi oraz pan Jan Pyrkosz - gospodarz Gminy.

Przy muzyce na żywo z miejscowym zespołem wokalno-muzycznym SONARE wszyscy bawili się doskonale.

Zabawa była fantastyczna, a wspólne tańce oraz śpiewy Seniorów zakończyły się dopiero po północy. Bal był doskonałą okazją nie tylko do dobrej zabawy, ale też do integracji. Urozmaiceniem tego wieczoru był pokaz kapeluszy, fotobudka, karaoke, przedstawienie teatru ”Maska” oraz występ „Zgranej Paki”.

Cieszy  fakt, że dopisała frekwencja, a bal spotkał się z wieloma pozytywnymi opiniami. Jest to dla nas zaszczyt i motywacja do organizowania kolejnych takich imprez.

Seniorzy udowodnili, że potrafią bawić się równie dobrze (a nawet lepiej!) jak młode pokolenie.

zdjęcia: GCK