Home Aktualności BIBLIOTEKI PO RAZ TRZECI W PROJEKCIE "O FINANSACH.... W BIBLIOTECE"!
BIBLIOTEKI PO RAZ TRZECI W PROJEKCIE "O FINANSACH.... W BIBLIOTECE"! PDF Drukuj Email

BIBLIOTEKI PO RAZ TRZECI

W PROJEKCIE  "O FINANSACH.... W BIBLIOTECE"!

Biblioteki Publiczne Gminy Radomyśl  nad Sanem zakwalifikowały się do udziału w IV edycji projektu „O finansach… w bibliotece”!
Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja wiedzy ekonomicznej i zwiększenie umiejętności korzystania z usług finansowych wśród osób w wieku 50+ mieszkających na wsi i w małych miejscowościach. W dniach 21 – 22.01.2016 r. odbyło się szkolenie stacjonarne w
w ramach projektu bibliotekarze, którzy brali w nim udział, przeszli przez cykl szkoleniowy przygotowujący ich do organizacji spotkań poświęconych edukacji ekonomicznej w bibliotece dla osób 50+.
Projekt „O finansach… w bibliotece – IV edycja” jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

zdjęcia:Ewa Lelek