Home Aktualności II GMINNY PRZEGLĄD DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ PIOSENKI ANGIELSKIEJ
II GMINNY PRZEGLĄD DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ PIOSENKI ANGIELSKIEJ PDF Drukuj Email

II GMINNY PRZEGLĄD

DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ

PIOSENKI ANGIELSKIEJ

II GMINNEGO PRZEGLĄDU DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ PIOSENKI ANGIELSKIEJ

Przegląd odbędzie się 21.04.2016r. od godz.10:00 w Urzędzie Gminy Radomyśl      nad Sanem, ul. Rynek Duży 7, 37-455 Radomyśl nad Sanem.

1. Organizator

Organizatorem konkursu jest

Gminne Centrum Kultury w Radomyślu nad Sanemz siedzibą w Chwałowicach;

Chwałowice 132; 37-455 Radomyśl nad Sanem,

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; www.gckradomysl.pl

2. Cele konkursu

a. Celem konkursu jest wykonanie piosenki w języku angielskim

b. Dokonanie przeglądu twórczości dzieci i młodzieży

c. Prezentacja umiejętności językowych, wokalnych uczniów

d. Propagowanie nauki języków obcych poprzez formę piosenki

e. Motywowanie do rozwijania kompetencji językowych.

3. Warunki konkursu

a. Warunkiem udziału w konkursie jest przygotowanie jednej piosenki w języku angielskim. Czas wykonania piosenki nie może przekroczyć 4 minut.

b. Konkurs skierowany jest do uczniów uczęszczających do szkół znajdujących się na terenie gminy Radomyśl nad Sanem w następujących  kategoriach wiekowych:

- kategoria I: Przedszkola i klasy 0-III (grupowo lub indywidualnie)

- kategoria II: klasy IV- VI (soliści)

- kategoria III: Gimnazjum (soliści)

4. Zgłaszanie do przeglądu

Karty zgłoszeniowe stanowiące Załącznik nr 1 do regulaminu prosimy wysyłać do 15.04.2016r. na adres:

Gminne Centrum Kultury w Radomyślu nad Sanem

z siedzibą w Chwałowicach,

Chwałowice 132, 37-455 Radomyśl nad Sanem.

Uczestnicy dostarczają pendrive z podkładem muzycznym lub utworem najpóźniej do 15.04.2016r. Pendrive należy opisać, podając: nazwę szkoły, tytuły piosenek, imię/imiona i nazwiska wykonawców.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych jego uczestników na potrzeby konkursu ( ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. Dz. U. Nr 133, poz. 833 z późn.  zm. )

5.   Komisja

Jury ocenia poprawność językową, dykcję, interpretację, walory głosowe, muzykalność, poczucie rytmu oraz ogólny wyraz artystyczny.

Dodatkowe informacje można uzyskać  u organizatora Przeglądu:

Gminne Centrum Kultury w Radomyślu nad Sanem z siedzibą w Chwałowicach; Chwałowice 132; 37-455 Radomyśl nad Sanem oraz pod numerem

tel. (15) 845-36-07; 602-66-39-36; e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Karty zgłoszeniowe – stanowią załącznik nr 1 do regulaminu

Karta zgłoszeniowa- II GMINNY PRZEGLĄD DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ PIOSENKI ANGIELSKIEJ (pdf)