Home Aktualności PIKNIK RODZINNY W DĄBROWIE RZECZYCKIEJ
PIKNIK RODZINNY W DĄBROWIE RZECZYCKIEJ PDF Drukuj Email

 

PIKNIK RODZINNY W DĄBROWIE RZECZYCKIEJ

Strażacy z OSP w Dąbrowie Rzeczyckiej, nie tylko w razie potrzeby pomagają mieszkańcom gminy wyjeżdżając na różne zdarzenia, ale potrafią także zaprosić do wspólnej zabawy.

1 maja w dniu Święta Pracy na placu przy Domu Ludowym w Dąbrowie Rzeczyckiej strażacy wraz z GCK w Radomyślu nad Sanem zorganizowali piknik rodzinny. Dzięki sponsorom najmłodsi mogli bezpłatnie korzystać z wielu atrakcji m.in. dmuchanej zjeżdżalni, jazdy konno i bryczki. Pani Kamila Tryka Instruktor ze Świetlicy Środowiskowej  prowadziła konkursy z nagrodami a pani Magdalena Miętus ślicznie malowała dzieciakom twarze. Na scenie wystąpiły dzieciaki biorcę udział w konkursie piosenki angielskiej oraz dzieci uczestniczące w zajęciach świetlicowych. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowały zespoły AKIR i PROMYK. 
W ciągu trwania imprezy można było zjeść kiełbaskę z grilla, skorzystać ze sklepiku z napojami i słodyczami. Były także stoiska z lodami i watą cukrową.

Główną atrakcją pikniku były pokazy strażackie.

Od godz. 18:00 rozpoczęto festyn przy muzyce zespołu Harter. Na parkiecie brakowało miejsc do tańca. Dzięki pięknej pogodzie z domów wyszli liczni mieszkańcy Dąbrowy Rzeczyckiej oraz okolicznych wiosek i bawili się do późnych godzin nocnych.

OSP w Dąbrowie Rzeczyckiej dziękuje wszystkim, którzy włączyli się w organizację pikniku.

tekst: Agnieszka Świątek

zdjęcia:GCK


 
 

Statistics

Odsłon : 1069350

On line

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama