Home Aktualności Jublieusz 70 - lecie istnienia LZS w Woli Rzeczyckiej
PDF Drukuj Email

 

…..

Jubileusz 70 - lecia istnienia

LZS w Woli Rzeczyckiej

 

Sport to zdrowie.... takie motto przyświecało przez lata zespołom sportowym z Woli Rzeczyckiej. Tu po raz 22 drugi odbył się turniej piłki nożnej im. Józefa Kołodzieja. To z inicjatywy pana Józefa działała grupa sportowców, którą wspierał duchowo i fizycznie. W tym roku minęła 70 rocznica powstania LZS w Woli Rzeczyckiej

W obchody 70 – lecia mocno zaangażowali się mieszkańcy sołectwa.

Tradycyjnie odbyły się rozgrywki sportowe między drużynami z Chwałowic, Żabna,Woli Rzeczyckiej, Rzeczycy Okrągłej i Rzeczycy Długiej, na niekończenie mecz rozegrały „Orły” Kołodzieja kontra reszta Gminy. Mecze przysporzyły wiele emocji.

W organizację imprezy włączyło się także GCK i jednostki straży pożarnej z Dąbrowy i Rzeczycy Okągłej. Straż z Dąbrowy Rzeczyckiej przeprowadziła akcję”Szerszeń”, która najbardziej przypadła do gustu dzieciom.Dla nich też były zjeżdżalnie,jazda konna,malowanie buziek,modelowanie balonów,chemiczne pokazy z akademii „Bystrzak”,wata cukrowa, lody i wiele innych atrakcji.

Całe spotkanie przebiegało przy dźwiękach muzyki zespołu „Harter”.

Na scenie wystąpiły zespoły taneczne „Akir”, „Promyk”, „Eldorado”,tancerze z zespołu Pasja i wokaliści .Wieczorem wystąpiło trio z Zamościa - zespół „Gdzie diabeł nie może..”.

 

Miłym muzycznym akcentem i dyskoteką pod gwiazdami zakończyła się ta niecodzienna impreza.

 

 

 

zdjęcia:GCK

 
 

Statistics

Odsłon : 1069332

On line

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama