Home Aktualności Spotkanie autorskie z poetą Kazimierzem Lindą w Bibliotece Publicznej w Rzeczycy Długiej

…..

Spotkanie autorskie

z poetą Kazimierzem Lindą

w Bibliotece Publicznej

w Rzeczycy Długiej

7 marca 2017 roku w Bibliotece Publicznej w Rzeczycy Długiej zorganizowano spotkanie autorskie z poetą Kazimierzem Lindą mieszkającym obecnie w Stalowej Woli. Inicjatorem spotkania były Biblioteki Publiczne gminy Radomyśl nad Sanem.
Poeta przedstawił uczestnikom spotkania swoją bogatą twórczość artystyczną, czytał wiersze, fraszki i satyry.
Organizatorzy mają nadzieję, że wspólnie spędzony czas, przy kawie i ciastku, a przede wszystkim przy „dawce kultury” nie był czasem straconym i każdy z uczestników wyszedł ze spotkania napełniony pozytywną energią.
Wszystkim obecnym na spotkaniu bardzo serdecznie dziękujemy!!!
Wszystkich zainteresowanych działalnością pana Kazimierza odsyłamy do jego strony internetowej http://www.kazlinda.republika.pl/.

tekst, zdjęcia:Agnieszka Świątek