Home Aktualności ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSÓW POWIATOWYCH "PISANKA WIELKANOCNA" "PALMA WIELKANOCNA"
PDF Drukuj Email

 

...

ROZSTRZYGNIĘCIE

KONKURSÓW POWIATOWYCH

"PISANKA WIELKANOCNA" 
"PALMA WIELKANOCNA"


Wspólnie ze Starostwem Stalowowolskim od kilku lat organizujemy Konkursy na palmę i Pisankę Wielkanocną. W tym roku jest to VI Powiatowy Konkurs na Pisankę i V Konkurs na Palme wielkanocną.

Konkursy przeprowadziliśmy w pięciu kategoriach wiekowych .W tym roku wpłynęło do nas 155 prac w tym 84 pisanki i 71 palm. Do konkursu palm zgłosiło się 4 Koła Gospodyń Wiejskich z Witkowic, Dąbrówki Pn. ,Chwałowic i Antoniowa, dwa stowarzyszenia z Nowin i Rzeczycy Długiej uczniowie wraz z rodzicami ze szkół z terenu gminy Radomyśl nad Sanem i PSP nr 9 ze Stalowej Woli, ze szkoły w Janiszowie oraz ze szkoły i Domu Kultury w Zaklikowie.

Pisanki z KGW Dąbrówka,p. Ewa Bąk - Chwałowice, Stowarzyszenie Noviny, Pani Renata Zając z Zaklikowa i pani Jolanata Walencik z Kraśnika. Prace wykonywane były różnymi metodami: Quilingu,  drapankową, filcową, haftem, cekinkami i kaszą, bibułą i innymi naturalnymi materiałami. Ocena wszystkich prac była bardzo trudna, a komisja miała trudny orzech do zgryzienia.

Komisja w Składzie: Lila Wojciak, Zofia Moskal, i Leokadia Gugała.

 

WYNIKI KONKURSÓW POWIATOWYCH

 

 

Wyniki V Powiatowego Konkursu „Palma Wielkanocna”

 

Kategoria Ia Przedszkola i Zerówka

I miejsce Jakub Janeczko Rzeczyca Długa

II miejsce kl 0 PSP Antoniów

III miejsce Seweryn Węska z mamą- Janiszów

 

Kategoria II a klasy I-III Praca Rodzinna

I miejsce Anna Adamczyk PSP nr 9 w Stalowej Woli kl II a

II miejsce Daria Pędrak kl I PSP w Chwałowicach

III miejsce Dawid Bednarz kl I PSP w Rzeczycy Długiej

III miejsce Szymon i Mateusz Kołodziej Rzeczyca Długa

 

Kategoria I klasy IV- VI

I Natalia Zboch Janiszów

I miejsce Weronika Rybińska, Kinga Chmiel kl IV a PSP w Zaklikowie

II miejsce Dagmara Adamczyk kl IV a PSP nr 9 w Stalowej Woli

II miejsce Jakub Majewski , Wola Rzeczycka

II miejsce Wiktoria Szymańska Wola Rzeczycka

II miejsce Piotr Gorczyca PSP  Rzeczyca Długa

II Karol Giec kl V PSP w Antoniowie

III Kamil Boroń kl VI PSP w Antoniowie

III Patryk Trzeciak kl IV PSP w Chwałowicach

III miejsce Natalia Wojtala PSP Wola Rzeczycka

Wyróżnienie specjalne Gabriela Sowa Chwałowice, Hubert Wolak ZS Chwałowice

 

Kategoria II klasy I-III Gimnazjum

I miejsce Tomasz Rybiński i Cambo Diego kl I b Gimnazjum w Zaklikowie

II miejsce Bartłomiej Maj kl I gimnazjum w Antoniowie

II miejsce Jagoda Małek kl III PG w Rzeczycy Długiej

III miejsce Szymon i Mateusz Kołodziej PG w Rzeczycy Długiej, III PG w Antoniowie

 

Kategoria III Dorośli

I miejsce KGW Dąbrówka Pniowska

I miejsce KGW Witkowice

II miejsce KGW Chwałowice

II miejsce Izba Regionalna w Antoniowie

III Stowarzyszenie „NOVINY”

III Stowarzyszenie Mieszkańców Rzeczycy Długiej i Musikowa

 

 

 

Wyniki VI Powiatowego Konkursu „Pisanka Wielkanocna”

 

Kategoria I a Przedszkola i Zerówki

I miejsce Filip Gabrysiak kl 0 PSP w Chwałowicach

II miejsce Dominika Dyl kl 0 PSP w Chwałowicach

III miejsce Julka Żołopa Przedszkole Alternatywne w Antoniowie

III miejsce Antosia Hołody Przedszkole Alternatywne w Antoniowie

 

Kategoria II a Praca Rodzinna

I miejsce klasa II i III PSP w Chwałowicach

I miejsce Maja Stańkowska kl I PSP Antoniów

I miejsce Anna Adamczyk PSP nr 9 w Stalowej Woli

II miejsce Cezary i Anna Klich kl II PSP Wola Rzeczycka

II miejsce Julia Molga kl III PSP Chwałowice

II miejsce Franciszek Kawa kl I PSP Antoniów

II miejsce Piotr Kuziora PSP Rzeczyca Długa

II miejsce Gabriela Puka kl II PSP w Antoniowie

III miejsce Mikołaj Sałek kl I PSP w Chwałowicach

III miejsce Paweł Hołody kl III PSP w Antoniowie

III miejsce Jakub Broś kl I PSP Antoniów

III miejsce Gabriel Zakościelny kl I PSP Chwałowice

III miejsce Julia Mietus PSP Rzeczyca Długa

 

Wyróżnienie specjalne:

Mateusz Kołodziej i Szymon Kołodziej  Rzeczyca Długa

Krzysztof Kuziora Rzeczyca Długa

Kategoria I klasy IV- VI

I miejsce Emilia Sęk kl V PSP Wola Rzeczycka

II miejsce Sandra Dąbek kl IV PSP w Antoniowie

III miejsce Julia Laskowska kl V PSP w Antoniowie

III miejsce Zofia Kozłowska kl IV PSP Chwałowice

 

Kategoria II kl I-III Gimnazjum

I miejsce Julia Kawa kl II PG w Antoniowie

II miejsce Samanta Czech kl II PG w Chwałowicach

II miejsce Patrycja Oczak kl III PG w Radomyślu nad Sanem

III miejsce Emilia Podsiadło kl III PG w Radomyślu nad Sanem

 

Kategoria III Dorośli

I miejsce KGW Dąbrówka Pniowska

I miejsce Ewa Bąk KGW Chwałowice

II miejsce Stowarzyszenie „NOVINY”

II miejsce Renata Zając Zaklików

III miejsce Jolanta Walencik

 

 

Dziękujemy wszystkim biorącym udział w konkursie i zapraszam na drugi rok.

tekst, zdjęcia: GCK

 
 

Statistics

Odsłon : 965809

On line

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama