Home Aktualności FERIE ZIMOWE W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W CHWAŁOWICACH

FERIE ZIMOWE

W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

W CHWAŁOWICACH

W Bibliotece Publicznej w Chwałowicach podczas ferii zimowych dla dzieci przygotowano dużo atrakcji. Wyklejali, grali, gotowali i bawili się - zawsze znajdując odniesienie do ciekawej książki.

Dni mijały bardzo szybko wypełnione ciekawymi zajęciami, podczas których dzieci, młodzież a nawet dorośli mogli zabłysnąć pomysłowością i fantazją oraz wykazać się zdolnościami manualnymi.
Nie zabrakło zabaw ruchowych i integracyjnych, które miały na celu kształtowanie więzi grupowej i zachęcenie do współdziałania. Uczestnicy mogli także pograć w ciekawe gry planszowe, poczytać ulubione książki czy bawić się wspólnie.

Poprzez zorganizowane warsztaty kulinarne najmłodsi  uczestnicy odkryli, że gotowanie nie musi być tylko zwykłą, codzienną czynnością.

Ciekawe formy i dynamika zajęć, sprawiły, że nie było miejsca na nudę.

tekst,zdjęcia :GCK