Home Aktualności Lekcja biblioteczna "Zasady korzystania z książek"

…..

Lekcja biblioteczna

"Zasady korzystania z książek"

8 maja 2018 r. dzieci  z Przedszkola „Jasia i Małgosi" w Chwałowicach, wraz z opiekunami, odwiedzili Bibliotekę Publiczną, by podczas lekcji bibliotecznej poznać jej działanie i zasady w niej obowiązujące. Podczas spędzonej wśród książek godziny lekcyjnej, dzieci dowiedziały się, między innymi, jak dbać o książki i jakich zasad przestrzegać podczas korzystania. Wszyscy młodzi czytelnicy byli bardzo aktywni, chętnie dzielili się swoją wiedzą o bibliotece i zadawali pytania.  Bibliotekę  także odwiedził wyjątkowy gość, Wójt Gminy Radomyśl nad Sanem – Pan Jan Pyrkosz. Pan Wójt czytał dzieciom legendy  nawiązujące do 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Dzieci były niezwykle zainteresowane czytaniem. Pod koniec zajęć wszyscy uczestnicy otrzymali w prezencie zakładki.

tekst,zdjęcia:GCK