Home Aktualności OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU: Budowa i wyposażenie Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w miejscowości Antoniów

OGŁOSZENIE O UDZIELENIU ZAMÓWIENIA: "Budowa i wyposażenie Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w miejscowości Antoniów”

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty i odrzuceniu ofert z realizacji zadania pn.: „Budowa i wyposażenie Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w miejscowości Antoniów”

„Budowa i wyposażenie Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w miejscowości Antoniów”

INFORMACJA Z OTWARCIA OFERT

INFORMACJA Z OTWARCIA OFERT Pełnienie kompleksowego Nadzoru Inwestorskiego nad realizacją zadania pn.: „Budowa i wyposażenie Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w miejscowości Antoniów”

WNIOSEK ZAMAWIAJĄCEGO W SPRAWIE PRZEDŁUŻENIA TERMINU ZWIĄZANIA OFERTĄ

WNIOSEK ZAMAWIAJĄCEGO W SPRAWIE PRZEDŁUŻENIA TERMINU ZWIĄZANIA OFERTĄ

Pełnienie kompleksowego Nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn.:

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU(pdf)

WZÓR OFERTY (doc)

Informacja z otwarcia ofert: Budowa i wyposażenie Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w miejscowości Antoniów

INFORMACJA

SIWZ (DOC)