Home Aktualności Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom w Bibliotece Publicznej w Chwałowicach

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

w Bibliotece Publicznej w Chwałowicach

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom był okazją do spotkania czytelniczego, jakie odbyło się 6 czerwca 2019 r. w Bibliotece Publicznej w Chwałowicach.

W ramach już XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom w Gminnej Bibliotece Publicznej w Chwałowicach zostało zorganizowane już po raz kolejny głośne czytanie dla młodszych czytelników.

W tym dniu przedszkolakom i klasie II czytała Pani bibliotekarka, a czytelnicy  z wielkim zaciekawieniem słuchały wiersza Juliana Tuwima pt.” Lokomotywa” oraz „Galeria bajek” Michała Zawadki.

Dzieci uczestniczyły również w wielu różnych zabawach na świeżym powietrzu.
Na koniec spotkania otrzymały od kierownika biblioteki słodycze, a po wizycie w bibliotece udały się w dalszą podróż promować głośne czytanie oraz książki.

tekst, zdjęcia:GCK