Home Aktualności Ruszyła akcja „Mała książka – wielki człowiek”. Biblioteki otwierają się jeszcze bardziej na nowych, małych czytelników.

Ruszyła akcja „Mała książka – wielki człowiek”.

Biblioteki otwierają się jeszcze bardziej na nowych, małych czytelników.

Dzieci od 3 do 6 lat mogą wybrać się do biblioteki wraz ze swoimi rodzicami i odebrać wyprawkę na dobry czytelniczy start w ramach ogólnopolskiego projektu „Wielki człowiek–mała książka” ogłoszonego przez Instytut Książki. Wyprawki będą dostępne w Gminnej Bibliotece Publicznej w Radomyślu nad Sanem, Bibliotece Publicznej w Rzeczycy Długiej, Bibliotece Publicznej w Antoniowie, Bibliotece Publicznej w Chwałowicach. Za każdą wizytę w bibliotece zakończoną wypożyczeniem książki, mały czytelnik otrzyma naklejkę. Po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem.

Liczba wyprawek jest ograniczona.

Udział w naszym projekcie jest całkowicie bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy!

tekst. GCK