Home Aktualności Spotkanie autorskie z Jackiem Łapińskim

Spotkanie autorskie z Jackiem Łapińskim

W poniedziałek 28 października Biblioteka Publiczna w Chwałowicach gościła pisarza pana Jacka Łapińskiego, prawnika, autora książki "Jak być lepszym w życiu prywatnym i zawodowym".

W spotkaniu udział wzięli nauczyciele i uczniowie klas VI, VII i VIII z PSP w Chwałowicach, z PSP w Rzeczycy Długiej, z PSP w Woli Rzeczyckiej, z PSP w Antoniowie oraz z ZS w Radomyślu nad Sanem .

Spotkanie pod hasłem „Być pierwszym czy lepszym? Jak osiągnąć mistrzostwo osobiste. Pasja na dobrej drodze do szczytnego celu” cieszyło się dużym zainteresowaniem młodzieży. Podczas spotkania autor udzielił wielu cennych rad na temat szczęścia i kontaktów międzyludzkich. Mówił o sile codziennych nawyków i zachęcał do nauki i rozwijania pasji.

Na zakończenie autor rozdawał autografy i wpisywał dedykacje do swoich książek.

Tekst i zdjęcia: Biblioteka w Chwałowicach