Home Aktualności "O finansach... w bibliotece" Fotorelacja z 6. edycji kursu

"O finansach... w bibliotece"

Fotorelacja z 6. edycji kursu

W dniach 15.10.2019 r. - 12.11.2019 r. w Gminie Radomyśl nad Sanem odbył się kurs komputerowy przeznaczony dla osób powyżej pięćdziesiątego roku życia. Szóstej edycji kursu przyświecało hasło „O finansach ... w bibliotece”, zajęcia dotyczyły prowadzenia konta bankowego w internecie, płatności internetowych, zakupów w sieci, bezpieczeństwa internetowego oraz tematów pokrewnych z finansami. Projekt był realizowany w Bibliotekach: w Antoniowie, Chwałowicach, Radomyślu nad Sanem oraz w Domu Dziennego Pobytu „Senior+” w Pniowie. Projekt realizowany był z funduszu NBP w ramach programu edukacji ekonomicznej. Realizatorem projektu była Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, a jego założenia są zgodne z celami Programu Rozwoju Bibliotek.

Tekst i zdjęcia: Biblioteka w Chwałowicach